Zlewozmywak kuchenny Blanco Zerox 550-IF/A 516794 610x510
Zdjęcia 6 |
Blanco Zerox 550-IF/A 516794 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zerox 550-IF/A 516794 610x510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ZEROX 550-IF/A Stal polerowana, korek auto., InFino, PushControl 52 | 3 235 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 550-IF/A stal polerowana, k.aut., InFino, PushCon | 2 872 zł |
Blanco Zerox 550-IF/A Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 61x51 cm z korkiem | 3 001 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →