Zlewozmywak kuchenny Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440
Zdjęcia 4 |
Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440740x440 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Zerox 500-IF 526245 Stal Ciemnoszary | 3 357 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 500-IF Durinox stal szlachetna durinox 523098 | 2 754 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 500-IF 526245 Stal Ciemnoszary | 3 357 zł |
BLANCO ZEROX 500-IF Stal Durinox, InFino 523098 | 2 700 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098
Ceny na Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440 | od 2 484 zł | 20 oferty | ||
Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440 | od 1 714 zł | 37 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →