Zlewozmywak kuchenny Alveus Pure Monarch 30 515x525
Zdjęcia 8 |
Alveus Pure Monarch 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Pure Monarch 30 515x525
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Monarch Pure 30 1106868 Stalowy Antracyt | 2 690 zł |
ALVEUS PURE 30 MONARCH ZŁOTY ZLEWOZMYWAK STALOWY | 3 202 zł |
ALVEUS PURE 30 MONARCH ZŁOTY ZLEWOZMYWAK STALOWY | 3 535 zł |
Alveus Monarch Pure 30 1106868 Stalowy Antracyt | 2 799 zł |
Zlew ALVEUS MONARCH PURE 30-FS złoty PVD (1106867) | 2 999 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →