Zlewozmywak kuchenny Alveus Niagara 40 780x435
Zdjęcia 3 |
Alveus Niagara 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Niagara 40 780x435
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1124011 Niagara 40 Granitowy zlewozmywak kuchenny z ociekaczem biał | 839 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Niagara 40 1124091 Czarny | 599 zł |
Zlewozmywak Alveus Niagara 40 granitowy czarny | 713 zł |
ALVEUS NIAGARA 40 zlewozmywak granitowy czarny | 646 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →