Кухонна мийка Alveus Niagara 60 1100889 900x500
Фото 6 |
Alveus Niagara 60 1100889 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Niagara 60 1100889 900x500
Усі ціни 69 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alveus 1126011 NIAGARA 60 Podtynkowy montaż zlewu kuchennego z ociekaczem | 859 zł |
ALVEUS NIAGARA 60 zlewozmywak granitowy biały | 815 zł |
Alveus Niagara 60 4126004 Granitowy Stalowy | 738 zł |
Zlewozmywak Alveus Niagara 60 granitowy chocolate | 900 zł |
ALVEUS NIAGARA 60 zlewozmywak granitowy beżowy | 900 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →