Zlewozmywak kuchenny Alveus Crystalix 20 860x540
Zdjęcia 3 |
Alveus Crystalix 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Crystalix 20 860x540
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus zlewozmywak kuchenny ze szkła i stali nierdzewnej z pojedynczym i p | 1 559 zł |
ALVEUS CRYSTALIX 20 zlewozmywak szklany czarny prawy | 5 312 zł |
Zlewozmywak Alveus Crystalix 20 szklany czarny prawy | 5 269 zł |
ALVEUS CRYSTALIX 20 zlewozmywak szklany czarny prawy | 5 269 zł |
Zlew ALVEUS CRYSTALIX 20 (komora PRAWA) szkło CZARNE (1099635) | 5 029 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →