Zlewozmywak kuchenny Alveus Apelles 70 1000x510
Zdjęcia 9 |
Alveus Apelles 70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Apelles 70 1000x510
Wszystkie ceny 41 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak ALVEUS Apelles 70 kol. 04 4507004 Steel | 1 190 zł |
Alveus Apelles 70 4507004 Granitowy Stalowy | 1 190 zł |
ALVEUS APELLES 70 zlewozmywak granitowy twilight | 1 308 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Apelles 70 kol. 04 4507004 Steel | 1 539 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →