Zlewozmywak kuchenny Alveus Line 80 790x500
Zdjęcia 6 |
Alveus Line 80 790x500860x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Line 80 790x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALVEUS Line Start 80 satyna | 461 zł |
ALVEUS Line Start 80 satyna | 448 zł |
ALVEUS Line Start 80 satyna | 527 zł |
Modyfikacje Alveus Line 80
Ceny na Alveus Line 80 |
---|---|---|---|---|
Alveus Line 80 790x500 | od 448 zł | 3 oferty | ||
Alveus Line 20 860x500 | od 713 zł | 28 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →