Zlewozmywak kuchenny Kernau KSS G454 1B1D 800x500
Kernau KSS G454 1B1D |
Kolor | | Rodzaj montażu | wpuszczany | Materiał wykonania | stal nierdzewna | Grubość materiału | 0.8 mm | Kształt | prostokątny | Orientacja komory | odwracalna | Ociekacz | | Przelew | | Wyposażenie | syfon | Rodzaj powierzchni | błyszcząca teksturowana | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 450 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 800x500 mm | Wymiary wyciętego otworu (nadkładany) | 780x480 mm | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 340x410x185 mm | Kraj pochodzenia marki | Polska | Data dodania do E-Katalog | sierpień 2019 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Komfort Zlewozmywak Kernau kssg 454 1b1d smoothZlewozmywak kernau kssg 454 1b1d smooth. . Zlewozmywaki Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 449 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSS G 454 1B1D Smooth EX-338 SmoothZlewozmywak stalowy Kernau KSSG 454 1B1D SmoothZlewozmywak stalowy marki Kernau ułatwia codzienne prace w kuchni. Wykonany je... więcejst ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Stal AISI 304 18/10 ma właściwości antykorozyjne, co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Obojętna jest także na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika. Odpływ 3 i 1/2" pozwala na szybkie opróżnienie komory zlewozmywaka z wody. Duża głębokość komory wpływa na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. Zlewozmywak odporny jest na szok termiczny co wpływa na normalne korzystanie z niego bez obawy o jego uszkodzenie w przypadku wlania do zlewu gorących cieczy. Wykazuje się także wysoką odpornością na zarysowania powstające w trakcie użytkowania. Zlew stalowy marki Kernau cechuje niezwykła trwałość, potwierdzona długoletnią gwarancją. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Rodzaj zlewozmywaka: StalowyKolor: StalowyIlość komór: 1OciekaczOdpływ: 3 i 1/2Zlewozmywak odwracalny: TakTyp syfonu: StandardWymiary zewnętrzne: 80 x 50 cm WYKOŃCZENIE SMOOTHCharakterystyczne dla zlewozmywaków o tradycyjnie gładkiej powierzchni. Takie wykończenie produktu ułatwia utrzymanie go w czystości. STAL AISI 304 18/10Stal nierdzewna najwyższej jakości, neutralna w kontakcie z żywnością. Posiada właściwości antykorozyjne co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. NEUTRALNY MATERIAŁ DLA ŻYWNOŚCIStal nierdzewna jest obojętna na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika i bardzo łatwym w utrzymaniu czystości. ODPŁYW 3 i 1/2Pozwala na szybkie opróżnienie zlewozmywaka z wody. A jak dobrze wiemy każda minuta ma ogromne znaczenie. DUŻA GŁĘBOKOŚĆ KOMÓRZlewozmywaki Kernau wyróżnia duża głębokość komór. Wpływa to na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. ZLEW ODWRACALNYDzięki tej funkcji zlewozmywak może być zamontowany z ociekaczem po prawej lub po lewej stronie. Decyzję można podjąć podczas montażu produktu. *Zdjęcia w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać danego modelu produktu. WZORNICTWOMATERIAŁ: STAL NIERDZEWNA AISI 304-18/10DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: SMOOTHFUNKCJONALNOŚĆODPŁYW 3 I 1/2: TAKZLEWOZMYWAK ODWRACALNY: TAKODPORNOŚĆ NA SZOK TERMICZNY: TAKWYSOKA ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA MECHANICZNE: TAKPARAMETRY TECHNICZNEILOŚĆ KOMÓR1 KOMORA + OCIEKACZWYMIARY (S X D): 800 X 500 MMKOMORA GŁÓWNA (S X D X G): 340 X 400 X 185 MMOTWÓR MONTAŻOWY: WG SZABLONUGRUBOŚĆ STALI: 0,8 MM INSTALACJATYP MONTAŻU: NABLATOWYTYP SYFONU: STANDARDOTWÓR MONTAŻOWY NA BATERIĘ: DO WYCIĘCIAMONTAŻ DO SZAFEK O MINIMALNEJ PODBUDOWIE 45 CM / 60 CM JEŚLI ZLEWOZMYWAK JEST ZBUDOWANY W KOŃCU CIĄGU KUCHENNEGO: TAKSZABLON WYKROJU OTWORU MONTAŻOWEGO: TAK Maxelektro.plZłóż skargę | | 449 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSS G 454 1B1D SmoothZlewozmywak stalowy Kernau KSSG 454 1B1D Smooth Zlewozmywak stalowy marki Kernau ułatwia codzienne prace w kuchni. Wykonany j... więcejest ze stali nierdzewnej najwyżs... EmpikZłóż skargę | | 449 zł | | |
|
| Komfort Zlewozmywak Kernau kssg 454 1b1d linenZlewozmywak kernau kssg 454 1b1d linen. . Zlewozmywaki Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 459 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSS G 454 1B1D Linen EX-338-D LinenZlewozmywak stalowy jednokomorowy KERNAU KSS G 454 1B1D LINENZlewozmywak stalowy marki Kernau ułatwia codzienne prace w kuchn... więceji. Wykonany jest ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Stal AISI 304 18/10 ma właściwości antykorozyjne, co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Obojętna jest także na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:STAL NIERDZEWNA AISI 304-18/10ODPŁYW 3 I 1/2"ODPORNOŚĆ NA SZOK TERMICZNYWYSOKA ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA MECHANICZNE DUŻA GŁĘBOKOŚĆ KOMÓR Zlewozmywaki Kernau wyróżnia duża głębokość komór. Wpływa to na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. NEUTRALNY MATERIAŁ DLA ŻYWNOŚCIStal nierdzewna jest obojętna na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika i bardzo łatwym w utrzymaniu czystości. ODPŁYW 3 I 1/2Pozwala na szybkie opróżnienie zlewozmywaka z wody. A jak dobrze wiemy każda minuta ma ogromne znaczenie. ZLEW ODWRACALNY Dzięki tej funkcji zlewozmywak może być zamontowany z ociekaczem po prawej lub po lewej stronie. Decyzję można podjąć podczas montażu produktu. Parametry techniczneMATERIAŁ: STAL NIERDZEWNA AISI 304-18/10DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: LINENODPŁYW 3 i 1/2”: TAKZLEWOZMYWAK ODWRACALNY: TAKODPORNOŚĆ NA SZOK TERMICZNY: TAKWYSOKA ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA MECHANICZNE: TAKILOŚĆ KOMÓR: 1 KOMORA + OCIEKACZWYMIARY (S X G): 800 X 500 MMKOMORA GŁÓWNA (S X G X W): 340 X 400 X 185 MMOTWÓR MONTAŻOWY: WG SZABLONUGRUBOŚĆ STALI: 0,8 MMOTWÓR MONTAŻOWY NA BATERIĘ: DO WYCIĘCIAMONTAŻ DO SZAFEK O MINIMALNEJ PODBUDOWIE: 50 CM / 60 CM JEŚLI ZLEWOZMYWAK JEST ZBUDOWANY W KOŃCU CIĄGU KUCHENNEGOSZABLON WYKROJU OTWORU MONTAŻOWEGO: TAK Maxelektro.plZłóż skargę | | 459 zł | | |
|
| Zlewozmywak KERNAU KSSG4541B1D LINEN ociekaczZlewozmywak stalowy jednokomorowy KERNAU KSS G 454 1B1D LINEN Zlewozmywak stalowy marki Kernau ułatwia codzienne prace w kuch... więcejni. Wykonany jest ze stali nierd... EmpikZłóż skargę | | 459 zł | | |
Modyfikacje Kernau KSS G454 1B1D
Ceny na Kernau KSS G454 1B1D |
---|
| Kernau KSS G455 1B1D 580x500 | | od 399 zł | 8 oferty |
| Kernau KSS G504 1B1D 650x500 | | od 459 zł | 3 oferty |
| Kernau KSS G454 1B1D 800x500 | | od 449 zł | 6 oferty |
Dynamika cen dla Kernau KSS G454 1B1D 800x500