Zlewozmywak kuchenny Kernau KGS H60 1B 565x500
Zdjęcia 4 |
Kernau KGS H60 1B |
|
Gwarancja producenta - 10 lat
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KGS H60 1B 565x500
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Kernau kgs h 60 1b black metallic | 799 zł |
Zlewozmywak granitowy KERNAU KGS H 60 1B SAND | 799 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS H 60 1B Sand | 799 zł |
Zlewozmywak Kernau granitowy Kernau KGS H 60 1B Graphite | 799 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KGS H 60 1B SAND (beż piaskowy) DODATKOWYR | 799 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →