Zlewozmywak kuchenny Kernau KSS B453 1B1D 770x480
Kernau KSS B453 1B1D |
Kolor | | Rodzaj montażu | wpuszczany | Materiał wykonania | stal nierdzewna | Grubość materiału | 0.6 mm | Kształt | owalny | Orientacja komory | odwracalna | Ociekacz | | Przelew | | Wyposażenie | syfon | Rodzaj powierzchni | błyszcząca | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 450 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 770x480 mm | Wymiary wyciętego otworu (nadkładany) | 735x445 mm / promień narożnika 222,5 mm / | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 390x390x170 mm | Kraj pochodzenia marki | Polska | Data dodania do E-Katalog | październik 2019 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Kup Kernau KSS B453 1B1D 770x480
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Komfort Zlewozmywak Kernau kss b 453 1b1d smoothZlewozmywak kernau kss b 453 1b1d smooth. . Zlewozmywaki Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 359 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSS B 453 1B1D Smooth EC-159 SmoothZLEWOZMYWAK STALOWY JEDNOKOMOROWY KERNAU KSS B 453 1B1D SMOOTHZlewozmywak stalowy marki Kernau to idealne rozwiązanie do każdego rodzaju kuchni. Wykonany jest ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Stal AISI 304 18/10 ma właściwości antykorozyjne, co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Obojętna jest także na zapachy, kolorowe płyny i... więcejdzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika. Odpływ 3 i 1/2" pozwala na szybkie opróżnienie komory zlewozmywaka z wody. Duża głębokość komory wpływa na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. Zlewozmywak odporny jest na szok termiczny co wpływa na normalne korzystanie z niego bez obawy o jego uszkodzenie w przypadku wlania do zlewu gorących cieczy. Wykazuje się także wysoką odpornością na zarysowania powstające podczas użytkowania. Zlew stalowy marki Kernau z pewnością spełni indywidualne potrzeby i oczekiwania właścicieli kuchni, jak i doskonale dopasuje się do stylu kuchni, w jakiej ma być zamontowany. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Rodzaj zlewozmywaka: StalowyKolor: Stalowy / InoxIlość komór: 1 + ociekaczOdpływ: 3 i 1/2Zlewozmywak odwracalny: TakTyp syfonu: StandardMożliwość montażu dozownika na płyn: NieWymiary zewnętrzne: 770 X 480 mm WYKOŃCZENIE SMOOTHCharakterystyczne dla zlewozmywaków o tradycyjnie gładkiej powierzchni. Takie wykończenie produktu ułatwia utrzymanie go w czystości. STAL AISI 304 18/10Stal nierdzewna najwyższej jakości, neutralna w kontakcie z żywnością. Posiada właściwości antykorozyjne co oznacza, że jest bezpieczna dla naszego zdrowia. NEUTRALNY MATERIAŁ DLA ŻYWNOŚCIStal nierdzewna jest obojętna na zapachy, kolorowe płyny i dzięki tym zaletom jest materiałem niezwykle przyjaznym dla użytkownika i bardzo łatwym w utrzymaniu czystości. ODPŁYW 3 I 1/2Pozwala na szybkie opróżnienie zlewozmywaka z wody. A jak dobrze wiemy każda minuta ma ogromne znaczenie. DUŻA GŁĘBOKOŚĆ KOMÓRZlewozmywaki Kernau wyróżnia duża głębokość komór. Wpływa to na ergonomię produktu i ułatwia jego codzienne użytkowanie. DO SZAFKI 45 CMMontaż zlewozmywaków do szafek o minimalnej podbudowie 45 cm (60 cm jeśli zlewozmywak jest zabudowany w końcu ciągu kuchennego). WZORNICTWOMATERIAŁ: STAL NIERDZEWNA AISI 304-18/10DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: SMOOTHFUNKCJONALNOŚĆODPŁYW 3 i 1/2”: TAKZLEWOZMYWAK ODWRACALNY: TAKODPORNOŚĆ NA SZOK TERMICZNY: TAKWYSOKA ODPORNOŚĆ NA USZKODZENIA MECHANICZNE: TAK PARAMETRY TECHNICZNEILOŚĆ KOMÓR: 1 KOMORA + OCIEKACZWYMIARY (S X D): 770 X 480 MMKOMORA GŁÓWNA (S X D X G): Ø390 X 170 MMOTWÓR MONTAŻOWY: WG SZABLONUGRUBOŚĆ STALI: 0,6 MMINSTALACJATYP MONTAŻU: NABLATOWYTYP SYFONU: STANDARDOTWÓR MONTAŻOWY NA BATERIĘ: DO WYCIĘCIAMONTAŻ DO SZAFEK O MINIMALNEJ PODBUDOWIE 45 CM / 60 CM JEŚLI ZLEWOZMYWAK JEST ZBUDOWANY W KOŃCU CIĄGU KUCHENNEGO: TAKSZABLON WYKROJU OTWORU MONTAŻOWEGO: TAK Maxelektro.plZłóż skargę | | 369 zł | | |
|
| Zlewozmywak stalowy Kernau KSSB 453 1B1D OciekaczZLEWOZMYWAK STALOWY JEDNOKOMOROWY KERNAU KSS B 453 1B1D SMOOTH Zlewozmywak stalowy marki Kernau to idealne rozwiązanie do każdego rodzaju kuchni. Wykonany je... EmpikZłóż skargę | | 369 zł | | |
Dynamika cen dla Kernau KSS B453 1B1D 770x480