Zlewozmywak kuchenny Pyramis SR Mini 76x48 1B 1D 765x480
Zdjęcia 5 |
Pyramis SR Mini 76x48 1B 1D |
|
Rozmiar otworu spustowego dla artykułów 100166801 i 100166901 wynosi 92 mm, a dla artykułów 100189601 i 100189701 60 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis SR Mini 76x48 1B 1D 765x480
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew Pyramis SR Mini 1B1D gładki 1komora STALOWY | 448 zł |
Zlew PYRAMIS SR MINI FLAT stal GŁADKA (odpływ 60 mm) (100189601) *** zamów | 215 zł |
Zlewozmywak Pyramis SR MINI - spust 60 mm gładki 100189601 tel. 697 256 41 | 372 zł |
Zlewozmywak stalowy SR MINI gładki 1-komorowy z ociekaczem Pyramis | 340 zł |
Zlewozmywak stalowy SR MINI gładki 1-komorowy z ociekaczem Pyramis | 258 zł |
Zlew PYRAMIS SR MINI stal LEN (100166901) *** zamów wycięcie otworów GRATI | 379 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →