Кухонна мийка Pyramis SR Mini 76x48 1B 1D 765х480
Фото 5 |
Pyramis SR Mini 76x48 1B 1D |
|
Розмір зливного отвору у артикулів 100166801 та 100166901 дорівнює 92 мм, а у артикулів 100189601 та 100189701 – 60 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis SR Mini 76x48 1B 1D 765х480
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Arkas 100189601 jednokomorowy zlewozmywak do zabudowy stal szlachetna | 504 zł |
Zlew Pyramis SR Mini 1B1D gładki 1komora STALOWY | 448 zł |
Zlew PYRAMIS SR MINI FLAT stal GŁADKA (odpływ 60 mm) (100189601) *** zamów | 215 zł |
Zlewozmywak Pyramis SR MINI - spust 60 mm gładki 100189601 tel. 697 256 41 | 372 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →