Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZ X113 760x440
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Deante Zorba ZQZ X113 580x440760x440 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZ X113 760x440
Wszystkie ceny 145 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE ZORBA ZQZA113 granitowy zlewozmywak do zabudowy alabaster Deante ZQ | 580 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqza7203 | 1 199 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ 7113 Piaskowy | 593 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ 2113 Grafitowy | 593 zł |
Zlewozmywak Deante Zorba grafitowy 1-komorowy z ociekaczem | 699 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Zorba ZQZ X113
Ceny na Deante Zorba ZQZ X113 |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZ X11A 580x440 | od 435 zł | 118 oferty | ||
Deante Zorba ZQZ X113 760x440 | od 449 zł | 145 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →