Кухонна мийка Deante Tango ZM6 0110 800x600
Deante Tango ZM6 0110 |
|
Мийка не вбирає запахи, стійкий до високих температур (250 °C)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Tango ZM6 0110 800x600
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm60110 | 289 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 0110 | 239 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stalowy odwracalny 1-komorowy z ociekaczem | 289 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 0110 | 239 zł |
Deante Tango ZM6 0110 Stalowy Satyna | 249 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →