Кухонна мийка Deante Tango ZM6 0200 800x600
Фото 3 |
Deante Tango ZM6 0200 |
|
Мийка не вбирає запахи
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Tango ZM6 0200 800x600
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Tango ZM60200 zlewozmywak jedwabisty połysk Deante ZM60200 | 305 zł |
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm60200 | 359 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 0200 | 299 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 3200 Stal dekor | 338 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stal 2-komorowy bez ociekacza | 359 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →