Кухонна мийка Deante Tango ZM5 320N 800x500
Deante Tango ZM5 320N |
|
Мийка не вбирає запахи
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Tango ZM5 320N 800x500
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Tango ZM5020N zlewozmywak jedwabisty połysk Deante ZM5020N | 338 zł |
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm5020n | 349 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM5 320N Dekor | 321 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM5 020N Satyna | 295 zł |
Deante Tango ZM5 020N Stalowy Satyna | 295 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →