Кухонна мийка Deante Lusitano ZCL 620N 860x500
Deante Lusitano ZCL 620N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Lusitano ZCL 620N 860x500
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE LUSITANO ZCL620N zlewozmywak ceramiczny biały ZCL620N | 1 113 zł |
Komfort Zlewozmywak lusitano Deante zcl620n | 1 399 zł |
Zlewozmywak DEANTE Lusitano ZCL 6203 Biały | 1 179 zł |
Zlewozmywak Deante Lusitano ceramiczny 2-komorowy bez ociekacza | 1 399 zł |
Zlewozmywak DEANTE Lusitano ZCL 6203 Biały | 1 179 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →