Zlewozmywak kuchenny Deante Lusitano ZCL 620N 860x500
Deante Lusitano ZCL 620N |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Lusitano ZCL 620N 860x500
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE LUSITANO ZCL620N zlewozmywak ceramiczny biały ZCL620N | 1 113 zł |
Komfort Zlewozmywak lusitano Deante zcl620n | 1 399 zł |
Zlewozmywak DEANTE Lusitano ZCL 6203 Biały | 1 179 zł |
Zlewozmywak Deante Lusitano ceramiczny 2-komorowy bez ociekacza | 1 399 zł |
Zlewozmywak DEANTE Lusitano ZCL 6203 Biały | 1 179 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →