Zlewozmywak kuchenny Franke Urban UBG 611-78 114.0574.937 780x500
Zdjęcia 12 |
Franke Urban UBG 611-78 114.0574.937 |
|
Dodatkowo może być wyposażony w durszlak
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Urban UBG 611-78 114.0574.937 780x500
Wszystkie ceny 91 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke UBG 611-78 zlewozmywak kuchenny czarny matowy | 2 122 zł |
Franke Urban UBG 611-78 Granitowy Cappuccino | 1 019 zł |
Zlew granitowy Franke Urban UBG 611-78 GSC biały polarny 114.0687.272 | 1 127 zł |
Franke Urban UBG 611-78 Granitowy Orzechowy | 1 049 zł |
Zlew FRANKE Urban UBG 611-78 onyx (114.0575.015) *** zamów wycięcie otworó | 1 000 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Urban UBG 611-78 114.0574.937
Ceny na Franke Urban UBG 611-78 114.0574.937 |
---|---|---|---|---|
Franke Urban UBG 611-62 114.0574.948 620x500 | od 797 zł | 120 oferty | ||
Franke Urban UBG 611-78 114.0574.937 780x500 | od 949 zł | 95 oferty | ||
Franke Urban UBG 611-86 114.0595.354 860x500 | od 929 zł | 114 oferty | ||
Franke Urban UBG 611-100 XL 114.0574.931 1000x500 | od 1 059 zł | 80 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →