Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 560x440
Zdjęcia 21 |
Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 |
|
Wyposażony w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, która ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporny na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 560x440
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew FRANKE Maris MRG 610-52 czarny mat BLACK EDITION (114.0693.516) *** z | 1 199 zł |
FRANKE 114.0693.516 Maris MRG 610-52 Zlewozmywak wbudowywany Fragranit+ Cz | 1 227 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 610-52 Czarny mat 114.0693.516 od ręki !!! Wysyłka 2 | 1 182 zł |
FRANKE Zlewozmywak MRG 610-52 czarny mat, czarny odpływ 114.0693.516 *^ *O | 1 182 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 610-52 Czarny mat 114.0693.516 od ręki !!! Wysyłka 2 | 1 182 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →