Bateria wodociągowa Franke Maris Pull Out Spray 115.0392.357
Zdjęcia 10 |
Franke Maris Pull Out Spray 115.0392.357 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris Pull Out Spray 115.0392.357
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Franke Maris pull-out spray 115.0392.357 chrom | 1 095 zł |
Bateria FRANKE MARIS PULL-OUT SPRAY kamienny szary (115.0392.369) PREMIUMP | 1 113 zł |
FRANKE 115.0392.357 Maris pull-out spray Bateria kuchenna kolor Chrom | 917 zł |
Bateria Franke Maris pull-out spray kamienny szary/chrom 115.0392.369 tel. | 1 159 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →