Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500
Zdjęcia 8 |
Franke Maris MRG 611 114.0066.564 620x500780x500 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE MARIS MRG 611 zlewozmywak kuchenny zlewozmywak do zabudowy fragrani | 1 126 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 611 onyx (114.0250.890) *** zamów wycięcie otworów G | 1 035 zł |
Zlewozmywak Franke Maris MRG 611 onyx 114.0250.890 tel. 697 256 410 - zadz | 970 zł |
Modyfikacje Franke Maris MRG 611 114.0066.564
Ceny na Franke Maris MRG 611 114.0066.564 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500 | od 819 zł | 78 oferty | ||
Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500 | od 970 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →