Piekarnik Franke FMA 86 H BK (116.0606.098)
Franke FMA 86 H BK 2020 rokMaris czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FMA 86 H BK
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE Piekarnik Wolnostojący Maris Hydro FMA 86 H Czarny 1 | 3 666 zł |
Piekarnik Franke Maris FMA 86 H BK 116.0606.098 czarne szkło | 2 729 zł |
Franke Maris FMA 86 H BK Termoobieg Czarny | 2 729 zł |
Piekarnik FRANKE Maris FMA 86 H BK czarne szkło (116.0606.098) TERAZdodatk | 2 729 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Franke FMA 86 H BK
Ceny na Franke FMA 86 H BK |
---|---|---|---|---|
Franke FMA 86 H BK | od 2 729 zł | 11 oferty | ||
Franke FMA 86 H XS | od 2 729 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →