Духова шафа Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK
Фото 12 |
Закрити
Шапка
Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Piekarnik Samsung nv 7b4545vak | 3 299 zł |
Piekarnik parowy Samsung Natural Steam NV7B4545VAKPiekarnik Samsung NV7B4545VAK Parowy DualCook WiFi Piekarnik parowy Natural Steam z technologią Dual Cook Flex i WiFi NAJWAŻN... щеIEJSZE PARAMETRY: Dual Cook Flex - podwójne pieczenie i dzielone drzwi Flex Door Natural Steam pieczenie nawilżane parą Precyzyjne pieczenie Air Sous Vide Czyszczenie katalityczne Łączność WiFi i SmartThings Cooking Kolor: czarne szkło Termoobieg: 1200 / 1200 W Klasa efektywności energetycznej: A+ Wymiary zewnętrzne (SxWxG): 595 x 596 x 570 mm Waga netto: 38.6 kg Większa elastyczność pieczenia Dual Cook Flex Bardziej elastyczne i efektowne przyrządzanie różnych potraw. Górna i dolna strefa Dual Cook Flex* pracują niezależnie od siebie. Używać można górnej do pieczenia mniejszych dań, korzystać z obu stref jednocześnie, by przygotować równe potrawy wymagające odmiennych ustawień temperatury i czasu lub użyć całej komory piekarnika w celu upieczenia wyjątkowo dużych rozmiarów, takich jak indyk. Co więcej, dzielone w połowie drzwi gwarantują łatwy dostęp do górnej strefy, co sprawia, że możliwe jest monitorowanie procesu pieczenia bez żadnych obaw o zaburzenie procesu w dolnej strefie piekarnika. Niezwykła soczystość potraw Natural Steam Funkcja Natural Steam wspomaga proces pieczenia, wykorzystując do tego parę wodną. Para uzyskiwana jest z wody, znajdującej się w specjalnym naczyniu, która paruje pod wpływem temperatury i zwiększa soczystość potraw. Doskonale równomierne i efektywne pieczenie Air Sous Vide Air Sous Vide* to przeniesienie precyzyjnego gotowania próżniowego do piekarnika. System precyzyjnie określa temperaturę co do 1 stopnia w każdym zakamarku piekarnika i utrzymuje ją wyrównaną. W efekcie niezależnie od tego, w którym punkcie komory znajduje się dana potrawa, będzie doskonale upieczona, delikatna i soczysta! Nie ma mowy o przypaleniu i przesuszeniu. * Wymaga dedykowanej torby foliowej do szczelnego próżniowego pakowania, która nie stanowi elementu zestawu piekarnika. Jeszcze łatwiejsze gotowanie SmartThings Cooking Teraz gotowanie stanie się przyjemniejsze! Rozwiązanie SmartThings Cooking* oszczędza czas i znacząco ułatwia proces gotowania, dzięki kompleksowej obsłudze. Rozumie potrzeby oraz preferencje żywieniowe użytkownika i dostosowuje do nich spersonalizowan Maxelektro.plПоскаржитись | 3 199 zł |
Samsung NV7B4545VAK Dual Cook Flex Termoobieg CzarnyBezpieczne użytkowanie:chł OleOle.plПоскаржитись | 2 945 zł |
Piekarnik do zabudowy NV7B4545VAK/U2 SamsungPiekarnik Dual Cook Flex do zabudowy, 4 seria: Pojemność: 76L, naczynie Natural Steam, Dual Cook Flex, wifi, Air Sous Vide, c... щеz. katalityczne, czyszczenie parowe (Steam Clean™), biały wyświetlacz LED, Sterowanie: dotykowe + 2 pokrętła, prowadnice teleskopowe, łagodny domyk, czarne szkło, Zakres temperatur 30~250 (Grill 100~270), Zakres temperatur (grzałka górna, grzałka dolna) 40~250 °C, Górna grzałka 1600 / 1100 W, Dolna grzałka 1100 W, Termoobieg 1200 / 1200 W Leroy MerlinДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 299 zł |
Samsung NV7B4545VAK Dual Cook Flex Termoobieg CzarnyBezpieczeństwo użytkowania:chł RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 945 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B4545VAK U2 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 993 zł |
Серія Samsung Dual Cook FlexПорівняти в таблиці →
від 5 119 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 2 759 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 40 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 6 199 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 2 745 zł
72 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 293 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 199 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 869 zł
72 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 779 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 300 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 129 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 795 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 705 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 299 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 3 436 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 945 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 300 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, термощуп, розумний дім, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 4 789 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла
від 4 760 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 109 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 982 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла
Модификації Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK
Ціни на Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAS | від 3 199 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK | від 2 945 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 129 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 199 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 705 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 600 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 982 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла
від 2 549 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 293 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 499 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 1 449 zł
77 л, приготування: від 50 °C, до 300 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 759 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 40 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 329 zł
72 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла
від 1 865 zł
76 л, приготування: від 30 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні