Духова шафа Samsung Dual Cook Flex NV7B4325ZAK
Фото 8 |
Закрити
Шапка
Samsung Dual Cook Flex NV7B4325ZAK нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Dual Cook Flex NV7B4325ZAK
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Piekarnik SAMSUNG NV7B4325ZAK/U2 Dual Cook Flex Czarne szkłoNajważniejsze cechy Dual Cook FlexEfektywność wykorzystania piekarnika z dzielonymi drzwiami, pozwalająca przyrządzać dania różnych typów i wielkości z możliwością otwierania tylko połowy piekarnikaProwa MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 869 zł |
Samsung Samsung NV7B4325ZAK piekarnik z technologią Dual Cook Flex, WiFi NNV7B4325ZAK piekarnik z technologią Dual Cook Flex, WiFi Офіційний партнер Samsung Samsung.comПоскаржитись | 2 879 zł |
Samsung NV7B4325ZAK Dual Cook Flex Termoobieg CzarnyBezpieczne użytkowanie:blo OleOle.plПоскаржитись | 2 869 zł |
Samsung NV7B4325ZAK Dual Cook Flex Termoobieg CzarnyBezpieczeństwo użytkowania:blo RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 870 zł |
Серія Samsung Dual Cook FlexПорівняти в таблиці →
від 5 119 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 2 759 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 40 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 293 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 6 199 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 2 745 zł
72 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 199 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 779 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 869 zł
72 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 129 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 300 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 795 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 760 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 109 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 982 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла
від 3 705 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 299 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 3 436 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 945 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 300 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, термощуп, розумний дім, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 4 789 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла
Модификації Samsung Dual Cook Flex NV7B4325ZAK
Ціни на Samsung Dual Cook Flex NV7B4325ZAK |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook Flex NV7B4325ZAS | від 2 745 zł | 3 пропозиції | ||
Samsung Dual Cook Flex NV7B4325ZAK | від 2 869 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 189 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 2 745 zł
72 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 699 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 3 109 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 643 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 499 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 499 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 300 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 759 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 40 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 335 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 779 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 982 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла