Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B5645TAK (NV7B5645TAK/U2)
Фото 14 |
Samsung Dual Cook NV7B5645TAK нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Dual Cook NV7B5645TAK
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Piekarnik Samsung nv 7b5645tak | 3 199 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B5645TAKPiekarnik parowy Samsung NV 7B5645TAK 76l 60cm Piekarnik parowy Natural Steam z technologią Dual Cook o pojemności 76l. Posia... щеda łączność WiFi i SmartThings Cooking. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Typ: Piekarnik parowy Dual Cook Pojemność: 76l Kolor / wykończenie: Czarne szkło Wyświetlacz: Biały LCD 2,25'' Materiał komory: Emalia ceramiczna Rodzaj sterowania: Dotykowe + pokrętło Opcje parowe: Natural Steam Tryb czyszczenia: Katalityczne Czyszczenie parowe Steam Clean Łączność WiFi Programy automatyczne Oświetlenie wewnętrzne: 25W / 40W (halogen) Moc wyjściowa: 3650 W Klasa energetyczna: A+ Wysokość: 59,6 cm Szerokość: 59,5 cm Dwie różne potrawy w tym samym czasie Dual Cook Dzięki wyjątkowemu separatorowi Dual Cook można podzielić przestrzeń piekarnika na dwie komory i w tym samym czasie piec dwie potrawy, w różnych trybach i temperaturach, bez przenikania się zapachów. Można również oszczędzić energię i czas piekąc tylko w jednej komorze. Niezwykła soczystość potraw Natural Steam Funkcja Natural Steam wspomaga proces pieczenia, wykorzystując do tego parę wodną. Para uzyskiwana jest z wody, znajdującej się w specjalnym naczyniu, która paruje pod wpływem temperatury i zwiększa soczystość potrawy. Spersonalizowan Maxelektro.plПоскаржитись | 3 099 zł |
Samsung NV7B5645TAK Dual Cook Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpi OleOle.plПоскаржитись | 3 599 zł |
Samsung NV7B5645TAK Dual Cook Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpi RTV Euro AGDПоскаржитись | 3 599 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B5645TAK - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! Raty 0 | 3 159 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B5645TAK U2 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 999 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B5645TAK - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! Raty 0 | 3 159 zł |
Серія Samsung Dual CookПорівняти в таблиці →
від 2 399 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 5 690 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, відеокамера, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 989 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 40 °C, до 275 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 920 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 40 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 239 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 499 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 500 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 249 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 499 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 1 895 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 1 852 zł
66 л, 2 камери, приготування: до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 1 990 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла
від 2 299 zł
68 л, 2 камери, приготування: від 40 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 1 949 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла
від 2 999 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 3 899 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 300 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 399 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 4 999 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 299 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
Модификації Samsung Dual Cook NV7B5645TAK
Ціни на Samsung Dual Cook NV7B5645TAK |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B5645TAS | від 2 500 zł | 7 пропозицій | ||
Samsung Dual Cook NV7B5645TAK | від 2 999 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 920 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 40 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 2 500 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 3 755 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 1 949 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла
від 4 189 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 1 990 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла
від 1 865 zł
76 л, приготування: від 30 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 5 690 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, відеокамера, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 5 130 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 6 129 zł
75 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 275 °C, пароварка, подвійна конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 4 скла, телескопічні напрямні
від 1 798 zł
76 л, 2 камери, приготування: від 30 °C, до 250 °C, подвійна конвекція, гриль, розумний дім, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 3 748 zł
45 л, приготування: від 30 °C, до 275 °C, мікрохвильовка, конвекція з нагрівачем, гриль, дисплей, захист від дітей, дверцята 3 скла