Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B44205AK
Фото 6 |
Samsung Dual Cook NV7B44205AK сріблястий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Dual Cook NV7B44205AK
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Piekarnik SAMSUNG NV7B44205AK/U2 Dual Cook Czarne szkło | 1 949 zł |
Samsung Piekarnik NV7B44205AK HZSAMPE44205AK0 | 2 099 zł |
Piekarnik SAMSUNG NV7B44205AK U2 Elektryczny Czarne szkło A+ | 1 949 zł |
Samsung Samsung NV7B44205AK piekarnik z technologią Dual Cook, WiFi NV7B44 | 1 959 zł |
Samsung Piekarnik NV7B44205AK 107207 | 2 099 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Samsung Dual Cook NV7B44205AK
Ціни на Samsung Dual Cook NV7B44205AK |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B44205AS | від 2 089 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung Dual Cook NV7B44205AK | від 1 949 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →