Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B4245VAS (NV7B4245VAS/U2)
Фото 5 |
Samsung Dual Cook NV7B4245VAS |
|
Просунута і багатофункціональна духова шафа з великим потенціалом. Насамперед варто звернути увагу на те, що в моделі використовується унікальна жаровня Dual Cook - камера нагріву має відразу дві незалежні зони, що дозволяє одночасно готувати кілька різних страв із роздільним налаштуванням температури нагріву та часу запікання. При цьому при приготуванні якоїсь однієї страви можна скористатися лише половиною жаровні, що дозволить заощадити електроенергію.
Також вбудована духова шафа Samsung Dual Cook NV7B4245VAS має сучасні Smart-можливості. Виробником передбачено вбудований модуль Wi-Fi, є синхронізація із системою віддаленого управління SmartThings. Доступний режим Steam, що дозволяє запікати з подачею пари. Чистота жаровні підтримується за рахунок задньої стінки з каталітичним захистом. Додатково є програма очищення парою, яка максимально спрощує догляд за пристроєм та його очищення навіть після насиченого приготування.
У режимі Sous Vide можна готувати професійно за допомогою вакуумного рукава. Велика сенсорна панель дозволяє легко налаштовувати дві зони нагріву жаровні. Духовка оснащена дверцятами з комфортним ходом, стулка забезпечує плавне безшумне закривання. Загальна місткість камери нагріву становить 76 л. Налаштування температури нагріву здійснюється в межах 30-250 °C. Жарівня оснащена висувними напрямними для однієї полиці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Dual Cook NV7B4245VAS
Samsung NV7B4245VAS Dual Cook Termoobieg Srebrny-stal | 2 399 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B4245VAS - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! | 2 529 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B4245VAS - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! | 2 529 zł |
Модификації Samsung Dual Cook NV7B4245VAS
Ціни на Samsung Dual Cook NV7B4245VAS |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B4245VAW | від 2 499 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Dual Cook NV7B4245VAS | від 2 399 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Dual Cook NV7B4245VAK | від 2 499 zł | 2 пропозиції |