Piekarnik Samsung Dual Cook NV7B4245VAS (NV7B4245VAS/U2)
Zdjęcia 5 |
Samsung Dual Cook NV7B4245VAS |
|
Zaawansowany i wielofunkcyjny piekarnik o ogromnym potencjale. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że w modelu zastosowano unikalną frytkownicę Dual Cook – komora grzewcza posiada dwie niezależne strefy, co pozwala na jednoczesne gotowanie kilku różnych potraw z odrębnymi ustawieniami temperatury podgrzewania i czasu pieczenia. Jednocześnie przygotowując dowolne danie, można wykorzystać tylko połowę frytkownicy, co pozwoli zaoszczędzić energię.
Ponadto wbudowany piekarnik Samsung Dual Cook NV7B4245VAS ma nowoczesne funkcje Smart. Producent zapewnia wbudowany moduł Wi-Fi i jest zsynchronizowany z systemem zdalnego sterowania SmartThings. Dostępny jest tryb parowy, umożliwiający pieczenie na parze. O czystość frytkownicy dba tylna ścianka z zabezpieczeniem katalitycznym. Dodatkowo dostępny jest program czyszczenia parą, który maksymalnie ułatwia pielęgnację i czyszczenie urządzenia, nawet po intensywnym gotowaniu.
Gotowanie metodą Sous Vide można profesjonalnie przeprowadzić przy użyciu ramienia próżniowego. Duży panel dotykowy ułatwia regulację dwóch stref grzewczych frytkownicy. Piekarnik wyposażony jest w drzwiczki z wygodnym ruchem, drzwiczki zapewniają płynne i ciche zamykanie. Całkowita pojemność komory grzewczej wynosi 76 litrów. Temperaturę grzania można regulować w zakresie 30-250°C. Brytfanna wyposażona jest w wysuwane prowadnice na jedną półkę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Dual Cook NV7B4245VAS
Samsung NV7B4245VAS Dual Cook Termoobieg Srebrny-stal | 2 399 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B4245VAS - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! | 2 529 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B4245VAS - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! | 2 529 zł |
Modyfikacje Samsung Dual Cook NV7B4245VAS
Ceny na Samsung Dual Cook NV7B4245VAS |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B4245VAW | od 2 499 zł | 4 oferty | ||
Samsung Dual Cook NV7B4245VAK | od 2 499 zł | 2 oferty | ||
Samsung Dual Cook NV7B4245VAS | od 2 399 zł | 4 oferty |