Piekarnik Samsung NV68A1145CK (NV68A1145CK/WT)
Zdjęcia 5 |
Samsung NV68A1145CK |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung NV68A1145CK
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Piekarnik Samsung nv68a1145ck | 1 649 zł |
Piekarnik elektryczny Samsung NV68A1145CK | 1 549 zł |
Piekarnik Samsung NV68A1145CK 68l Termoobieg Grill | 1 549 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik Samsung NV 68A1145CK kupujTANIEJ|pytajoRABAT | 1 544 zł |
Piekarnik elektryczny SAMSUNG NV68A1145CK Zapytaj o Rabat ! | 1 548 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →