Piekarnik Samsung Dual Cook NV7B5645TAK (NV7B5645TAK/U2)
Zdjęcia 14 |
Samsung Dual Cook NV7B5645TAK 2022 rokDual Cookduża pojemność2 komoryinteligentny domwyświetlacz TFTzabezpieczenie przed dziećmiprowadnice czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Dual Cook NV7B5645TAK
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Piekarnik Samsung nv 7b5645tak | 3 199 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B5645TAKPiekarnik parowy Samsung NV 7B5645TAK 76l 60cm Piekarnik parowy Natural Steam z technologią Dual Cook o pojemności 76l. Posia... więcejda łączność WiFi i SmartThings Cooking. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Typ: Piekarnik parowy Dual Cook Pojemność: 76l Kolor / wykończenie: Czarne szkło Wyświetlacz: Biały LCD 2,25'' Materiał komory: Emalia ceramiczna Rodzaj sterowania: Dotykowe + pokrętło Opcje parowe: Natural Steam Tryb czyszczenia: Katalityczne Czyszczenie parowe Steam Clean Łączność WiFi Programy automatyczne Oświetlenie wewnętrzne: 25W / 40W (halogen) Moc wyjściowa: 3650 W Klasa energetyczna: A+ Wysokość: 59,6 cm Szerokość: 59,5 cm Dwie różne potrawy w tym samym czasie Dual Cook Dzięki wyjątkowemu separatorowi Dual Cook można podzielić przestrzeń piekarnika na dwie komory i w tym samym czasie piec dwie potrawy, w różnych trybach i temperaturach, bez przenikania się zapachów. Można również oszczędzić energię i czas piekąc tylko w jednej komorze. Niezwykła soczystość potraw Natural Steam Funkcja Natural Steam wspomaga proces pieczenia, wykorzystując do tego parę wodną. Para uzyskiwana jest z wody, znajdującej się w specjalnym naczyniu, która paruje pod wpływem temperatury i zwiększa soczystość potrawy. Spersonalizowan Maxelektro.plZłóż skargę | 3 099 zł |
Samsung NV7B5645TAK Dual Cook Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpi OleOle.plZłóż skargę | 3 599 zł |
Samsung NV7B5645TAK Dual Cook Termoobieg CzarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpi RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 599 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B5645TAK - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! Raty 0 | 3 159 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B5645TAK U2 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 999 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B5645TAK - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! Raty 0 | 3 159 zł |
Seria Samsung Dual CookPorównaj w tabeli →
od 2 399 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 5 690 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 275 °C, podwójna konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, kamera, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 989 zł
75 l, 2 komory, gotowanie: od 40 °C, do 275 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 920 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 40 °C, do 250 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 499 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 239 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 701 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 990 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło
od 1 852 zł
66 l, 2 komory, gotowanie: do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 1 999 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło
od 2 299 zł
68 l, 2 komory, gotowanie: od 40 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 999 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 899 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 275 °C, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 249 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 499 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 895 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 4 399 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 599 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 499 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 699 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
Modyfikacje Samsung Dual Cook NV7B5645TAK
Ceny na Samsung Dual Cook NV7B5645TAK |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B5645TAK | od 2 999 zł | 7 oferty | ||
Samsung Dual Cook NV7B5645TAS | od 2 701 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 920 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 40 °C, do 250 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 701 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 3 699 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 999 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło
od 4 189 zł
75 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 275 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, drzwi 4 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 990 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, podwójna konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło
od 1 865 zł
76 l, gotowanie: od 30 °C, do 250 °C, konwekcja, grill, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 2 szkło, prowadnice teleskopowe
od 5 690 zł
76 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 275 °C, podwójna konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, kamera, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 5 130 zł
75 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 275 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 4 szkło, prowadnice teleskopowe
od 6 129 zł
75 l, 2 komory, gotowanie: od 30 °C, do 275 °C, parowar, podwójna konwekcja, grill, termosonda, wyświetlacz, inteligentny dom, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 4 szkło, prowadnice teleskopowe
od 2 460 zł
71 l, gotowanie: od 30 °C, do 300 °C, konwekcja z grzałką, grill, wyświetlacz, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło
od 3 748 zł
45 l, gotowanie: od 30 °C, do 275 °C, kuchenka mikrofalowa, konwekcja z grzałką, grill, wyświetlacz, zabezpieczenie przed dziećmi, drzwi 3 szkło