Piekarnik Samsung Dual Cook NV75T8979RK
Zdjęcia 14 |
Samsung Dual Cook NV75T8979RK |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Dual Cook NV75T8979RK
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Piekarnik SAMSUNG NV75T8979RK/EO Czarne szkło | 4 999 zł |
Komfort Piekarnik elektryczny Samsung nv75t8979rk | 5 499 zł |
Samsung Dual Cook Steam Infinite NV75T8979RK | 4 690 zł |
Piekarnik SAMSUNG NV75T8979RK EO Dual Cook Elektryczny parowy Czarny A+ | 4 999 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →