Piekarnik Whirlpool AKZM 8420 NB (852584201120)
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Whirlpool AKZM 8420 NB |
|
Przestronny piekarnik elektryczny o pojemności 73 litrów z eleganckim wyglądem zewnętrznym szklanego frontu i niezależnym sterowaniem elektronicznym z opatentowaną technologią 6th Sense. Drzwi wykonane są z podwójnie hartowanego szkła, które chroni przed poparzeniem i zapobiega rozprzestrzenianiu się ciepła w kuchni. Prosty i niezawodny system konwekcyjny szybko rozprowadza ciepło w całej objętości komory, zapewniając doskonałą równomierność gotowania.
Umożliwia jednoczesne gotowanie na różnych poziomach, co jest szczególnie wygodne, gdy trzeba nakarmić imponującą liczbę gości lub członków dużej przyjaznej rodziny zebranej na świąteczną ucztę. Ponadto funkcja szybkiego nagrzewania Ready2Cook wymaga wentylatora, co oszczędza nie tylko czas, ale także energię elektryczną. Piekarnik Whirlpool Whirlpool AKZM 8420 NB wyposażony jest w zaawansowane czujniki, które automatycznie określają wagę żywności, stopień nagrzania komory oraz ustawiają optymalny czas gotowania. A dzięki systemowi Smart Clean użytkownicy nie mają większych problemów z czyszczeniem po gotowaniu. Elektroniczny system sterowania z informacyjnym wyświetlaczem cyfrowym obsługuje 16 różnych trybów gotowania (programów). Wyświetlacz pozwala wizualnie kontrolować proces, a funkcja timera pozwala ustawić dokładny czas gotowania w celu uzyskania optymalnych rezultatów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool AKZM 8420 NB
Wszystkie ceny 18 →WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZM8420NB Czarny | 1 386 zł |
Whirlpool Piekarnik AKZM8420NB HZWHRPE8420NB00 | 1 650 zł |
Whirlpool AKZM 8420 NB | 1 386 zł |
Whirlpool AKZM 8420 NB | 1 449 zł |
Piekarnik elektryczny WHIRLPOOL AKZM 8420 NB | 1 539 zł |
Modyfikacje Whirlpool AKZM 8420 NB
Ceny na Whirlpool AKZM 8420 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZM 8420 WH | od 1 595 zł | 17 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 NB | od 1 386 zł | 20 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 S | od 1 499 zł | 19 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 IX | od 1 649 zł | 15 oferty |