Духова шафа Whirlpool AKZ9 6230 WH (859991535770)
Фото 11 |
Whirlpool AKZ9 6230 WH |
|
Містка духова шафа з корисним об'ємом камери 73 л, отримує підживлення енергією від електричної мережі, здатна приготувати за один раз багато смакоти на велику компанію. Причому моделі можна цілком довіритися в плані самостійного вибору температури і часу готування — технологія «Шосте почуття» автоматично контролює названі параметри для 30 ушитих в її пам'ять рецептів.
У звичайному режимі роботи Whirlpool AKZ9 6230 комбінує включення верхнього і нижнього нагрівальних елементів, запускає в дію систему рівномірного розподілу теплого повітря всередині робочої камери (функція конвекції) і дозволяє готувати страви-гриль. Дверця, що веде у духову камеру, закривається тихо і м'яко за рахунок спеціальних шарнірів. До того ж модель заслуговує похвали за каталітичне очищення внутрішніх поверхонь, що полегшує догляд за стінками камери, і за економну витрату електроенергії — недарма їй присвоєно високий клас енергоефективності А+.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKZ9 6230 WH
Усі ціни 9 →WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230 WH Biały | 1 829 zł |
Komfort Piekarnik Whirlpool akz96230wh | 1 829 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZ9 6230 WH 859991535770 | 1 599 zł |
Piekarnik Whirlpool AKZ9 6230 WH | 1 499 zł |
Piekarnik elektryczny WHIRLPOOL AKZ9 6230 WH | 1 599 zł |
Модификації Whirlpool AKZ9 6230 WH
Ціни на Whirlpool AKZ9 6230 WH |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6230 WH | від 1 499 zł | 10 пропозицій | ||
Whirlpool AKZ9 6230 IX | від 1 249 zł | 15 пропозицій | ||
Whirlpool AKZ9 6230 S | від 1 559 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AKZ9 6230 NB | від 1 349 zł | 14 пропозицій |