Духова шафа Whirlpool AKZM 8420 IX (852584201100)
Відео 1Фото 9 |
Whirlpool AKZM 8420 IX |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AKZM 8420 IX
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZM8420IX Inox | 1 779 zł |
Whirlpool Piekarnik AKZM 8420 IX HZWHRPE8420IX00 | 1 650 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZM 8420 IX 852584201100 | 1 779 zł |
Whirlpool Piekarnik AKZM 8420 IX 94943 | 1 650 zł |
Whirlpool Piekarnik AKZM 8420 IX 94943 | 1 650 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Whirlpool AKZM 8420 IX
Ціни на Whirlpool AKZM 8420 IX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZM 8420 WH | від 1 599 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AKZM 8420 IX | від 1 649 zł | 13 пропозицій | ||
Whirlpool AKZM 8420 S | від 1 399 zł | 15 пропозицій | ||
Whirlpool AKZM 8420 NB | від 1 449 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →