Духова шафа Whirlpool AKZM 8420 WH (852584201110)
Відео 1Фото 16 |
Whirlpool AKZM 8420 WH |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AKZM 8420 WH
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Whirlpool Piekarnik AKZM 8420 WH HZWHRPE8420WH00 | 1 699 zł |
Whirlpool AKZM 8420 WH | 1 599 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZM 8420 WH 852584201110 | 1 879 zł |
Whirlpool Piekarnik AKZM 8420 WH 94945 | 1 699 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Whirlpool AKZM 8420 WH
Ціни на Whirlpool AKZM 8420 WH |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZM 8420 WH | від 1 599 zł | 17 пропозицій | ||
Whirlpool AKZM 8420 IX | від 1 649 zł | 14 пропозицій | ||
Whirlpool AKZM 8420 S | від 1 399 zł | 18 пропозицій | ||
Whirlpool AKZM 8420 NB | від 1 449 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →