Piekarnik Whirlpool AKZM 8420 WH (852584201110)
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Whirlpool AKZM 8420 WH |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AKZM 8420 WH
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Piekarnik AKZM 8420 WH HZWHRPE8420WH00 | 1 699 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZM 8420 WH 852584201110 | 1 879 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 8420 WH Elektryczny Biały A+ | 1 539 zł |
Whirlpool Piekarnik AKZM 8420 WH 94945 | 1 699 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 8420 WH Elektryczny Biały A+ | 1 539 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Whirlpool AKZM 8420 WH
Ceny na Whirlpool AKZM 8420 WH |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZM 8420 WH | od 1 539 zł | 15 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 NB | od 1 449 zł | 20 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 S | od 1 399 zł | 18 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 IX | od 1 650 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →