Piekarnik Whirlpool WTAC 8411 SC OW
Zdjęcia 4 |
Whirlpool WTAC 8411 SC OW beżowy grafit |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WTAC 8411 SC OW
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL WTA C 8411 SC OW Biel antyczna | 1 769 zł |
Whirlpool Piekarnik WTAC8411SCOW HZWHRPE8411SCOW | 1 835 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL WTA C 8411 SC OW Elektryczny Jaśminowy A | 1 799 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool WTA C 8411 SC OW 859991615140 | 1 829 zł |
Piekarnik elektryczny WHIRLPOOL WTA C 8411 SC OW | 1 772 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Whirlpool WTAC 8411 SC OW
Ceny na Whirlpool WTAC 8411 SC OW |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WTAC 8411 SC OW | od 1 699 zł | 18 oferty | ||
Whirlpool WTAC 8411 SC AN | od 1 699 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →