Piekarnik Whirlpool AKZ9 6230 NB (859991530390)
Zdjęcia 11 |
Whirlpool AKZ9 6230 NB |
|
Nowoczesny piekarnik z powodzeniem łączy stylowy design, wygodną obsługę, dużą pojemność, technologie dla wydajniejszej pracy i niską cenę. Przede wszystkim jest to urządzenie XXL (73 litry) z możliwością wyboru pięciu różnych pozycji blach do pieczenia. Takie wymiary pozwalają na gotowanie potraw w dużych ilościach i bez utraty jakości: technologia wymuszonej wentylacji zadba o równomierne pieczenie na różnych poziomach, a funkcja Cook3 umożliwia gotowanie do trzech potraw jednocześnie bez mieszania smaki i zapachy.
Kolejną cechą wyróżniającą model była funkcja 6th Sense: system oferuje sześć najczęściej używanych rodzajów potraw (zapiekanki, mięso, pieczywo, pizza, wyroby cukiernicze oraz intensywne pieczenie dużych kawałków mięsa) i automatycznie dobiera optymalną temperaturę i czas. Ponadto Whirlpool AKZ9 6230 NB oferuje bardziej standardowe tryby ogrzewania, takie jak grill i konwekcja oraz opcję Ready2Cook, aby szybko osiągnąć żądaną temperaturę bez wstępnego podgrzewania piekarnika.
A model jest łatwy w obsłudze i dość ekonomiczny, o czym świadczy klasa efektywności energetycznej A +. Specjalne panele katalityczne wewnątrz pochłaniają tłuszcz i resztki jedzenia ułatwiając czyszczenie, samozamykacz SoftClosing zapobiega trzaskaniu drzwiami, a do sterowania służą przyciski dotykowe, pokrętło oraz dwa niewielkie wyświetlacze ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o pracy urządzenia .
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool AKZ9 6230 NB
Wszystkie ceny 18 →WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230 NB Czarny | 1 829 zł |
Komfort Piekarnik Whirlpool akz96230nb | 1 829 zł |
Whirlpool AKZ9 6230 NB | 1 349 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZ9 6230 NB 859991530390 | 1 829 zł |
Modyfikacje Whirlpool AKZ9 6230 NB
Ceny na Whirlpool AKZ9 6230 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6230 WH | od 1 599 zł | 6 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 NB | od 1 349 zł | 18 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 S | od 1 500 zł | 14 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 IX | od 1 249 zł | 16 oferty |