Piekarnik Whirlpool AKZM 8420 S (852584201130)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Whirlpool AKZM 8420 S |
|
Atrakcyjny z zewnątrz i jednocześnie dość zaawansowany piekarnik popularnego amerykańskiego producenta Whirlpool, wprowadzony na rynek w 2019 roku. Model wyposażono w wygodny panel sterowania, składający się z wyświetlacza, przełączników dotykowych oraz jednego specjalnego pokrętła 6th Sense, które pozwala na szybkie przełączanie między zaprogramowanymi trybami pracy urządzenia.
Piekarnik Whirlpool AKZM 8420 S jest wyposażony w przestronną komorę roboczą o użytecznej pojemności 73 litrów, wewnątrz której znajduje się pięć poziomów do umieszczenia blach do pieczenia. Jednocześnie funkcja Cook3 umożliwia jednoczesne gotowanie aż trzech potraw. Z wyposażenia dodatkowego producent przewiduje grill oraz system wymuszonej konwekcji, który zapewnia najbardziej równomierne rozprowadzenie ciepłego powietrza w całej objętości komory. Funkcja Ready2Cook, dzięki konwekcyjnemu systemowi grzania, pozwala szybko osiągnąć żądaną temperaturę i eliminuje konieczność wstępnego nagrzewania piekarnika przez użytkownika. Drzwi posiadają dwuwarstwowe szkło oraz miękkie i wygodne samozamykacze SoftClosing. Na jednym z poziomów znajdują się również prowadnice teleskopowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool AKZM 8420 S
Wszystkie ceny 16 →WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZM8420S Szampański | 1 659 zł |
Whirlpool Piekarnik AKZM8420S HZWHRPE8420S000 | 1 650 zł |
Whirlpool AKZM 8420 S | 1 399 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZM 8420 S 852584201130 | 1 599 zł |
Modyfikacje Whirlpool AKZM 8420 S
Ceny na Whirlpool AKZM 8420 S |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZM 8420 WH | od 1 599 zł | 16 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 NB | od 1 449 zł | 20 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 S | od 1 399 zł | 18 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8420 IX | od 1 650 zł | 13 oferty |