Piekarnik Whirlpool AKZ9 6230 IX (859991530380)
Zdjęcia 11 |
Whirlpool AKZ9 6230 IX |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AKZ9 6230 IX
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230 IX Inox | 1 679 zł |
Komfort Piekarnik Whirlpool akz96230ix | 1 679 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZ9 6230 IX 859991530380 | 1 679 zł |
Elektryczny Whirlpool AKZ96230IX AGDZ-PIEK-WHI-066 | 1 249 zł |
Piekarnik Whirlpool AKZ9 6230 IX | 1 381 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Whirlpool AKZ9 6230 IX
Ceny na Whirlpool AKZ9 6230 IX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6230 WH | od 1 599 zł | 9 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 NB | od 1 349 zł | 14 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 S | od 1 559 zł | 14 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 IX | od 1 249 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →