Piekarnik Whirlpool AKZ9 7891 IX
Zdjęcia 7 |
Whirlpool AKZ9 7891 IX |
|
Piekarniki wolnostojące pozwalają na jak najdokładniejsze modelowanie przestrzeni kuchennej, umieszczając obszary funkcjonalne dokładnie tak, jak jest to wygodne dla konsumenta. Piekarnik Whirlpool AKZ9 7891 posiada 16 trybów gotowania, co wystarczy do rozwiązania każdego kulinarnego zadania. Zużycie energii odpowiada klasie ekonomicznej A + przy maksymalnej mocy 3,65 kW. Objętość komory roboczej wynosi 73 litry, temperatura do 250 °C.
Piekarnik posiada grill, konwekcję, automatyczne wyłączanie, minutnik. Sterowanie przełącznikami obrotowymi z czujnikami. Powierzchnia robocza jest czyszczona parą - tzw. Hydroliza, która działa na prostej zasadzie: do specjalnego zagłębienia wlewa się wodę (istnieje możliwość dodania detergentów) i piekarnik nagrzewa się. Powstająca para zmiękcza złogi tłuszczu i ułatwia ich usuwanie przy minimalnym wysiłku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool AKZ9 7891 IX
Wszystkie ceny 6 →Whirlpool Piekarnik do zabudowy AKZ9 7891IX Net Net HZWHRPE97891IX0 | 1 449 zł |
WHIRLPOOL AKZ9 7891 IX 8003437938726 | 1 549 zł |
Whirlpool Piekarnik do zabudowy AKZ9 7891IX Net Net 123590 | 1 449 zł |
Piekarnik Whirlpool AKZ9 7891 IX | 1 449 zł |
Whirlpool Piekarnik do zabudowy AKZ9 7891IX Net Net 123590 | 1 449 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL AKZ9 7891 IX 73L Inox | 1 515 zł |