Духова шафа Beko BBIR 17300 BCS (7724086724)
Фото 8 |
Beko BBIR 17300 BCS нержавіюча сталь чорний |
|
Духова шафа з гарною місткістю, великим функціоналом та сучасним оздобленням, представлена на ринку компанією Beko у 2022 році. Модель має робочу камеру місткістю 72 л. У цій печі передбачено режим Booster, що дозволяє помітно прискорити нагрівання жаровні та приготування страв. Реалізовано також систему 3D-нагріву, що забезпечує максимально рівномірне прогрівання страви з усіх боків.
З цією духовкою кулінарний процес стане помітно комфортнішим. Система каталітичного очищення візьме основні складності догляду за жаровнею на себе. Вбудована духова шафа Beko BBIR 17300 BCS укомплектована яскравим TFT-екраном зі зрозумілим меню. Налаштування режимів приготування здійснюється за допомогою комбінованої панелі керування. Для введення параметрів передбачено як сенсорний блок, так і пару регуляторів із поворотним механізмом. У переліку програм є режим налаштувань користувача, що дозволяє зберегти параметри термообробки улюбленої страви. Духовка отримала високоякісні дверцята з плавним ходом та тихим закриттям. У стулці використаний потрійний склопакет, завдяки чому жаровня тривалий час зберігатиме тепло, а фасадна частина не буде нагріватися до небезпечно високої температури.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko BBIR 17300 BCS
Усі ціни 7 →Komfort Piekarnik Beko bbir17300bcs | 1 499 zł |
Elektryczny Beko BBIR17300BCS AGDZ-PIEK-BEK-123 | 1 399 zł |
Piekarnik elektryczny Beko BBIR17300BCS | 1 499 zł |
Piekarnik Beko BBIR 17300 BCS 72l BEYOND b300 60cm | 1 499 zł |
Piekarnik do zabudowy BBIR17300BCS Beko | 1 499 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik Beko BBIR 17300 BCS KUPUJTANIEJ|zapytajoWYCE | 1 499 zł |
Piekarnik Beko BBIR 17300 BCS 72l BEYOND b300 60cm | 1 389 zł |
Модификації Beko BBIR 17300 BCS
Ціни на Beko BBIR 17300 BCS |
---|---|---|---|---|
Beko BBIR 13300 XC | від 1 295 zł | 4 пропозиції | ||
Beko BBIR 17300 BCS | від 1 389 zł | 7 пропозицій |