Piekarnik Whirlpool AKZ9 6230 WH (859991535770)
Zdjęcia 11 |
Whirlpool AKZ9 6230 WH |
|
Pojemny piekarnik o użytecznej objętości komory 73 litry, zasilany energią z sieci elektrycznej, jest w stanie ugotować wiele smakołyków dla dużej firmy za jednym razem. Ponadto modelowi można w pełni zaufać pod względem niezależnego doboru temperatury i czasu gotowania - technologia „Sixth Sense” automatycznie kontroluje nazwane parametry dla 30 przepisów wszytych do jego pamięci.
Podczas normalnej pracy Whirlpool AKZ9 6230 łączy w sobie aktywację górnych i dolnych elementów grzejnych, aktywuje system równomiernego rozprowadzania ciepłego powietrza wewnątrz komory roboczej (funkcja konwekcji) oraz umożliwia grillowanie potraw. Drzwi prowadzące do komory piekarnika zamykają się cicho i delikatnie dzięki specjalnym zawiasom. Dodatkowo model zasługuje na pochwałę za katalityczne czyszczenie powierzchni wewnętrznych, które ułatwia konserwację ścian komory oraz za oszczędne zużycie energii elektrycznej - nie bez powodu nadano mu wysoką klasę efektywności energetycznej A + .
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool AKZ9 6230 WH
Wszystkie ceny 8 →WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZ96230 WH Biały | 1 829 zł |
Komfort Piekarnik Whirlpool akz96230wh | 1 829 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZ9 6230 WH 859991535770 | 1 599 zł |
Piekarnik elektryczny WHIRLPOOL AKZ9 6230 WH | 1 599 zł |
Piekarnik do zabudowy AKZ9-6230WH Whirlpool | 1 829 zł |
Modyfikacje Whirlpool AKZ9 6230 WH
Ceny na Whirlpool AKZ9 6230 WH |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6230 WH | od 1 599 zł | 9 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 NB | od 1 349 zł | 18 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 S | od 1 500 zł | 14 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 6230 IX | od 1 249 zł | 16 oferty |