Piekarnik Samsung Dual Cook NV7B5645TAS
Zdjęcia 10 |
Samsung Dual Cook NV7B5645TAS 2023 rokDual Cookduża pojemność2 komoryinteligentny domwyświetlacz TFTzabezpieczenie przed dziećmiprowadnice czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Dual Cook NV7B5645TAS
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Piekarnik Samsung nv 7b5645tas | 3 099 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B5645TAS | 2 999 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B5645TAS DualCook WiFi | 2 799 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik Samsung NV 7B5645TAS DualCook kupujTANIEJ|py | 2 999 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B5645TAS | 2 755 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B5645TAS U2 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 701 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B5645TAS | 2 755 zł |
Modyfikacje Samsung Dual Cook NV7B5645TAS
Ceny na Samsung Dual Cook NV7B5645TAS |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B5645TAK | od 2 999 zł | 7 oferty | ||
Samsung Dual Cook NV7B5645TAS | od 2 701 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →