Piekarnik Candy Idea FIDC N502 (33703477)
Zdjęcia 8 |
Candy Idea FIDC N502 czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Idea FIDC N502
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik CANDY FIDC N502 Elektryczny Czarny A | 999 zł |
Piekarnik CANDY FIDC N502 Elektryczny Czarny A 33703477 | 999 zł |
Candy FIDC N502 Czarny | 999 zł |
Piekarnik CANDY FIDC N502 | 902 zł |
Modyfikacje Candy Idea FIDC N502
Ceny na Candy Idea FIDC N502 |
---|---|---|---|---|
Candy Idea FIDC N502 | od 902 zł | 6 oferty | ||
Candy FIDC X502 | od 953 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →