Духова шафа Franke Avena FCO 86 H OA (116.0696.541)
Фото 4 |
Franke Avena FCO 86 H OA бежевий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Avena FCO 86 H OA
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik FRANKE Country FCO 86 H OA beżowy (116.0696.541) terazFrankeTANI | 4 199 zł |
FRANKE studio 116.0696.541 FCO 86 H OA Beżowy Piekarnik Country | 4 199 zł |
Piekarnik FRANKE Country FCO 86 H OA Beżowy 116.0696.541 | 4 199 zł |
Piekarnik FRANKE Country FCO 86 H OA Beżowy - VOUCHER na montaż* - (22)-26 | 4 199 zł |
Piekarnik FRANKE Country FCO 86 H OA Beżowy 116.0696.541 | 4 199 zł |
Модификації Franke Avena FCO 86 H OA
Ціни на Franke Avena FCO 86 H OA |
---|---|---|---|---|
Franke Avena FCO 86 H OA | від 4 199 zł | 5 пропозицій | ||
Franke Avena FCO 86 H ON | від 4 199 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →