Духова шафа Franke FMY 99 HS BK (116.0613.707)
Фото 11 |
Franke FMY 99 HS BK нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMY 99 HS BK
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik Franke Mythos FMY 99 HS BK 116.0613.707 czarne szkło / czarna st | 7 459 zł |
Piekarnik parowy FRANKE Mythos FMY 99 HS BK czarne szkło + czarna stal (11 | 7 459 zł |
FRANKE studio 116.0613.707 FMY 99 HS BK Piekarnik parowy Mythos Czarne szk | 7 459 zł |
Piekarnik Franke FMY 99 HS BK 116.0613.707 - Indywidualne Wyceny! Sprawdź! | 7 459 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Franke FMY 99 HS BK
Ціни на Franke FMY 99 HS BK |
---|---|---|---|---|
Franke FMY 99 HS XS | від 7 459 zł | 7 пропозицій | ||
Franke FMY 99 HS BK | від 7 459 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →