Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Franke Maris FMA 45 MW XS (131.0606.104)
Franke Maris FMA 45 MW XS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris FMA 45 MW XS
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Maris FMA 45 MW XS Termoobieg Czarny inox | 3 999 zł |
Franke Maris FMA 45 MW XS Termoobieg Czarny inox | 4 099 zł |
Piekarnik z funkcją mikrofali FRANKE Maris FMA 45 MW XS czarne szkło + sta | 4 069 zł |
FRANKE studio 131.0606.104 FMA 45 MW XS Piekarnik kompaktowy z mikrofalą M | 4 069 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →